Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.X


Kredyt konsolidacyjny, ciekawe rowiązanie, czy warto konsolidować?

Dobre kredyt mieszkaniowe

Zdarza się, że posiadamy kilka kredytów jednocześnie, spłacając każdy z osobna należy pamietać o terminach rat, wykonywać różne przelewy. Jest jednak sposób by uprościć wszystkie formalności i spłacać tylko jedną ratę. Taką możliwość daje nam kredyt konsolidacyjny.

Na czym polega kredyt konsolidacyjny?

Zaciągając kredyt konsolidacyjny, konsolidujemy nasze inne zobowiązania z innych banków, czyli inne kredyty, czy chociażby karty kredytowe. Kredyt konsolidacyjny polega na spłacie wszystkich naszych zobowiąń w innych bankach, w zamian za to jest stworzone, jedno zobowiązanie i jedna rata. Często banki oferując konsolidacje dodatkowo proponują korzystniejsze warunki, co w ostateczności skutkuje tym, że nasz nowy kredyt jest tańszy, a comiesieczna rata niższa.

Takie jedno zobowiązanie pozwala uporządkować nasz codzienny budżet, pozwoli zoptymalizować wydatki oraz obniży ich koszty. To szczególnie istotne gdy chcemy pomyśleć o płynności finansowej oraz dobrym zarządzaniu naszymi finansami na co dzień. Takie rozwiązania są popularne wśród Polaków oraz dość korzystne, gdyż spłacamy kredyty które generują dla nas większe koszty.

Z pewnością kredyt konsolidacyjny jest dobrym wyborem oraz bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, gdy posiadamy wiele zobowiązań, które chcielibyśmy zamienić na jedną ratę. Przedstawiamy Państwu aktualne zestawienie kredytów konsolidacyjnych w bankach:
RANKING 24, KREDYTY KONSOLIDACYJNE

Nasi użytkownicy najczęściej wybierali kredyt w InBanku

InBank logo kredytBardzo atrakcyjny kredyt InBank umożliwi Ci spożytkowanie do 20% przenoszonych zobowiązań na dowolny cel.

Kredyt w InBank »

Chwilówki pożyczki złotówki

Jeżeli szukasz dobrego zwykłego kredytu gotówkowego, przeczytaj koniecznie tutaj o kredytach gotówkowych:

Kredyty Gotówkowe